Latviski  English
Latvijas izgudrojumi
Latvijas izgudrotāji
Latvijas patenti
Citu valstu patenti
LR patentu likumdošana
LR patentu valde
Latvijas zinātne
Latvijas zinātnieki
Latvijas Zinātņu akadēmija
Norādes
Meklēt šajā serverī

Normunds LAZDIŅŠ


Normunds LAZDIŅŠ
Uzņēmējs
 
Tālrunis: +371 29219459
E-pasts: nl@exmoex.lv
 
Dzimis 1967. gada 26. septembrī, Rīgā
Latvietis, vidējā izglītība, 4 bērni

Galvenais izgudrojums:

EXMOEX Zobu suka kompleksai zobu tīrīšanai.
Īss apraksts www.exmoex.lv
 
Zobu suka kompleksai zobu tīrīšanai jeb EXMOEX ir mobila tipa mutes dobuma higiēnas komplekts "septiņi vienā", kurā iekļauta jauna tipa zobu birste ar zobu pastas padevi tieši uz zobu birstes galviņu, higiēnisks futlāris, glāzīte mutes dobuma skalošanai, zobu diegs, zobu kociņi, zobu pastas konteineris, konteineris citiem higiēnas līdzekļiem. Tas viegli savienojas gandrīz ar jebkuru zobu pastas tūbiņu vai ir pievienojams komplektā ietilpstošs ērti uzpildāms zobu pastas konteineris.

Patentdokumentu izlase:

  • Lazdins N. Toothbrush for comprehensive dental care. WO2004105548, 2004
  • Lazdiņš N. LV13298, 2005

Normunds LAZDIŅŠ par izgudrošanu un tās nozīmi:

Patiesībā izgudrošanas formula, kā arī citu garīgo darbu fenomens ir vienkāršs un visiem pieejams – pacenties un tiec vaļā no tavuprāt slikta ieraduma, un tavas vēlmes nespēs brīnīties par tavām iespējām.
Bioloģiski cilvēks maz atšķiras no dzīvnieku pasaules iemītniekiem. Atšķirība ir tā, ka mums piemīt garīgās spējas, un viena no tām ir improvizēšana un tās attīstīšana.
Cilvēka spējas var salīdzināt ar radioviļņu uztvērēju – jo tīrāk var uztvert vilni, jo skaidrāk saprotama uztvertā informācija. Tāpat ir ar mūsu smadzenēm – jo tās būs tīrākas un nepiesārņotākas, jo mūsu apziņai saprotamāk tiks iztulkota pieprasītā informācija no apkārt esošā informācijas lauka. Informāciju mēs pieprasām ar savu gribu un mīlestību par to tēmu, kura mūs aizrauj un interesē, radot savdabīgu garīgo izjūtu kokteili, kas spēj radīt jaunu produktu gluži kā ar burvju nūjiņas mājienu.

Darba gaitas:

  • 1987.-1998. brīvais uzņēmējs
  • 1998.-2006. firmas ALA-FREGATE dibinātājs un valdes priekšsēdētājs.
  • 200~ firmas N.Lazdiņš & Partners dibinātājs un valdes priekšsēdētājs; dizainers; ražoto produktu izgudrotājs;  marketinga vadītājs.

Apbalvojumi:

  • Diploms par labāko 2004./2005. gada nacionālo izgudrojumu, LR Patentu Valdes un Latvijas Zinātņu akadēmijas konkurss, 2006.
  • Bronzas medaļa, Starptautiskā  izstāde „Ideas-Inventions-New products” iENA 01.11.2008 Nurembergā, Vācijā,

Vaļasprieks:

Izgudrošana, fiziskā kultūra, mācības.

Fotoalbums